TESLA, högtalare "ARS 217/The ear", Tjeckoslovakien, 1950-tal

Bakelit. Front med tyg. Höjd 29, bredd 39, djup 17 cm

Ej funktionstestad. Fläckar. Smärre slitage.

Klubbat pris
4 200
373
389
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (26 bud)
14 sep 2018 21:59
4 200 SEK
14 sep 2018 21:59
4 000 SEK
14 sep 2018 21:58
3 700 SEK
14 sep 2018 21:58
3 500 SEK
14 sep 2018 21:57
3 200 SEK
14 sep 2018 21:57
3 000 SEK
14 sep 2018 21:57
2 700 SEK
14 sep 2018 21:57
2 500 SEK
14 sep 2018 21:57
2 200 SEK
14 sep 2018 21:57
2 000 SEK
14 sep 2018 21:57
2 000 SEK
14 sep 2018 21:54
1 400 SEK
14 sep 2018 21:54
1 300 SEK
14 sep 2018 21:28
1 100 SEK
14 sep 2018 21:28
1 000 SEK
14 sep 2018 21:28
1 000 SEK
14 sep 2018 21:27
850 SEK
14 sep 2018 21:27
800 SEK
13 sep 2018 14:38
650 SEK
13 sep 2018 14:38
600 SEK
13 sep 2018 8:52
550 SEK
12 sep 2018 16:49
500 SEK
12 sep 2018 16:49
450 SEK
12 sep 2018 10:22
400 SEK
6 sep 2018 20:40
350 SEK
5 sep 2018 23:13
300 SEK