1087334
Alvar Aalto
(1898-1976)

ALVAR AALTO, PALLAR, 3 st, E60, Artek, 1990-tal.

Lackerad björk med svart linoleum sits. Sitthöjd 44 cm. Stapelbara.

Sedvanligt bruksslitage och märken.

Maiju Kemppainen
Maiju Kemppainen

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
340
3 588
383
Utropspris
150 EUR
Budhistorik (34 bud)
9
23 sep 2018 20:02
340 EUR
14
23 sep 2018 20:02
320 EUR
9
23 sep 2018 9:15
300 EUR
13
23 sep 2018 8:37
280 EUR
9
22 sep 2018 18:56
260 EUR