SABEL, svensk, m/1899 för infanteriofficer

Ej ursprunglig eneggad klinga. Förgyllt mässingsfäste. Ändrad svart stålbalja. Längd 94 cm

Smärre slitage. Omarbetad.

Klubbat pris
2 000
182
193
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (24 bud)
25 nov 2018 13:16
2 000 SEK
24 nov 2018 16:27
1 900 SEK
24 nov 2018 16:27
1 800 SEK
20 nov 2018 12:25
1 600 SEK
20 nov 2018 12:25
1 500 SEK
20 nov 2018 12:24
1 400 SEK
20 nov 2018 12:24
1 300 SEK
19 nov 2018 19:17
1 200 SEK
19 nov 2018 19:17
1 100 SEK
19 nov 2018 19:17
1 000 SEK
19 nov 2018 19:17
950 SEK
19 nov 2018 19:16
900 SEK
19 nov 2018 19:16
850 SEK
19 nov 2018 19:16
800 SEK
19 nov 2018 19:16
750 SEK
19 nov 2018 19:16
700 SEK
19 nov 2018 19:16
650 SEK
19 nov 2018 19:16
600 SEK
19 nov 2018 19:16
550 SEK
19 nov 2018 19:15
500 SEK
19 nov 2018 19:15
450 SEK
19 nov 2018 10:00
400 SEK
19 nov 2018 10:00
350 SEK
17 nov 2018 11:13
300 SEK
Claes Andersson
Claes Andersson
+46 (0) 704 248 703