SLAGLÅSPISTOLER, 2 st, svenska, 1800-talets början

Med oktagonala kammarstycken. Stockar av björk. Mässingsbeslag. Längd 24,5 cm

Smärre slitage. Kompletterad.

Klubbat pris
4 200
381
405
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (13 bud)
8
25 nov 2018 21:08
4 200 SEK
25 nov 2018 21:08
4 101 SEK
25 nov 2018 21:07
3 899 SEK
25 nov 2018 20:48
3 699 SEK
25 nov 2018 20:48
3 610 SEK
25 nov 2018 20:19
3 410 SEK
25 nov 2018 20:19
3 210 SEK
24 nov 2018 6:32
2 879 SEK
22 nov 2018 8:34
2 700 SEK
18 nov 2018 8:45
2 500 SEK
18 nov 2018 8:45
2 300 SEK
16 nov 2018 19:05
2 000 SEK
16 nov 2018 18:52
300 SEK
Claes Andersson
Claes Andersson
+46 (0) 704 248 703