Axel Herman Hägg (Haig)

(Sverige, 1835-1921)
Axel Herman Hägg (Haig)
(Sverige, 1835-1921)

AXEL HERMAN HÄGG, Etsning, 1881, signerad.

"Uppsala, Design for the Restoration of the Cathedral". Utförd 1881. Upplaga om 100. P. 56,8 x 35,2 cm.

Ej examinerad ur ram, missfärgad.

Klubbat pris
850
75
80
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
25 nov 2018 16:21
850 SEK
25 nov 2018 16:21
800 SEK
25 nov 2018 15:49
500 SEK
25 nov 2018 15:49
450 SEK
25 nov 2018 15:46
400 SEK
25 nov 2018 13:36
350 SEK
21 nov 2018 16:48
300 SEK
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst och äldre måleri
+46 (0)739 400 801