Axel Herman Hägg (Haig)

(Sverige, 1835-1921)
Axel Herman Hägg (Haig)
(Sverige, 1835-1921)

AXEL HERMAN HÄGG, Etsning, 1893, signerad.

"Goslar - The Kaiserworth on the Left". Utförd 1893. Upplaga 150. P. 52,6 x 27,4 cm.

Ej examinerad ur ram, smärre fläckar.

Klubbat pris
485
43
45
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
25 nov 2018 19:12
485 SEK
25 nov 2018 19:11
435 SEK
25 nov 2018 19:11
400 SEK
25 nov 2018 19:09
350 SEK
25 nov 2018 18:35
300 SEK
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst och äldre måleri
+46 (0)739 400 801