Madeleine Pyk – en samling F769

Axel Herman Hägg (Haig)

(Sverige, 1835-1921)
Axel Herman Hägg (Haig)
(Sverige, 1835-1921)

AXEL HERMAN HÄGG, Etsning, 1895, signerad.

"Palencia: The Altar of the Visitation". Utförd 1895. Upplaga 250. P. 42,2 x 56,2 cm.

Ej examinerad ur ram, missfärgad.

Klubbat pris
458
43
50
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
25 nov 2018 18:57
458 SEK
25 nov 2018 18:57
408 SEK
25 nov 2018 18:54
358 SEK
25 nov 2018 18:54
308 SEK
23 nov 2018 23:30
300 SEK
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst, ansvarig äldre måleri
+46 (0)739 400 801