BOK, "Axel Herman Haig (Hägg) and his work", av E. A. Armstrong, London 1905.

Lyxutgåvan med signerad etsning. Halvfranskt band. 32 x 26 cm.

Slitage

Klubbat pris
4 311
388
409
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (7 bud)
24 nov 2018 17:30
4 311 SEK
24 nov 2018 17:30
4 111 SEK
24 nov 2018 17:30
4 000 SEK
24 nov 2018 17:29
3 200 SEK
24 nov 2018 17:29
3 000 SEK
17 nov 2018 10:58
1 000 SEK
16 nov 2018 21:32
300 SEK
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst och äldre måleri
+46 (0)739 400 801