Arne Jones E1299

SOCKERSKÅL MED LOCK, SÅSSKÅL MED FAT SAMT GRÄDDKANNOR, 2 st, pläter, 1800-tal.

Delvis godronnerade. Stämplade I. Lenholm resp Grip & Comp, höjd 6-26 cm.

Slitage. Märken.

Tillhör Lars-Yngve Johanssons samling E323.

Klubbat pris
1 400
133
152
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (8 bud)
14 mar 2019 20:23
1 400 SEK
14 mar 2019 20:23
1 300 SEK
14 mar 2019 20:20
1 200 SEK
14 mar 2019 20:20
1 100 SEK
14 mar 2019 19:24
1 000 SEK
14 mar 2019 19:22
700 SEK
10 mar 2019 21:44
500 SEK
9 mar 2019 15:54
300 SEK
Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02