GÅSLEVERSKÄRARE, nysilver, 1800-talets slut.

Med dekor av vapensköld. Vev med handtag av ben. Fot med dekor av blomster. Bredd 28. Höjd 19 cm.

Slitage. Märken.

Tillhör Lars-Yngve Johanssons samling E323.

Klubbat pris
11 000
976
1 019
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (47 bud)
14 mar 2019 21:12
11 000 SEK
11
14 mar 2019 21:11
10 500 SEK
14 mar 2019 21:11
10 000 SEK
14 mar 2019 21:10
8 200 SEK
11
14 mar 2019 21:10
8 000 SEK
11
14 mar 2019 21:10
7 200 SEK
14 mar 2019 21:10
7 000 SEK
14 mar 2019 21:10
6 400 SEK
11
14 mar 2019 21:08
6 200 SEK
14 mar 2019 21:08
6 000 SEK
11
14 mar 2019 21:08
6 000 SEK
14 mar 2019 20:39
5 400 SEK
11
14 mar 2019 20:30
5 200 SEK
14 mar 2019 17:54
5 000 SEK
11
12 mar 2019 16:37
4 800 SEK
12 mar 2019 16:37
4 600 SEK
11
12 mar 2019 13:36
4 400 SEK
12 mar 2019 10:24
4 200 SEK
12 mar 2019 10:24
4 108 SEK
12 mar 2019 5:43
3 900 SEK
11 mar 2019 10:37
3 700 SEK
9
11 mar 2019 10:36
3 500 SEK
11 mar 2019 10:36
3 500 SEK
9
10 mar 2019 10:28
3 300 SEK
10
10 mar 2019 10:28
3 100 SEK
9
10 mar 2019 10:28
2 900 SEK
10
10 mar 2019 10:28
2 700 SEK
9
9 mar 2019 20:22
2 500 SEK
8
8 mar 2019 15:03
2 300 SEK
8 mar 2019 15:03
2 200 SEK
7 mar 2019 19:54
1 800 SEK
6 mar 2019 14:36
1 700 SEK
6 mar 2019 14:36
1 600 SEK
6 mar 2019 14:36
1 600 SEK
6 mar 2019 13:03
1 500 SEK
6 mar 2019 13:03
1 400 SEK
5 mar 2019 16:42
1 200 SEK
5 mar 2019 9:02
1 100 SEK
2 mar 2019 12:55
1 000 SEK
2 mar 2019 12:55
950 SEK
2 mar 2019 12:55
750 SEK
2 mar 2019 12:55
700 SEK
2 mar 2019 9:18
500 SEK
2 mar 2019 9:18
450 SEK
2 mar 2019 9:17
400 SEK
2 mar 2019 9:17
350 SEK
1 mar 2019 13:13
300 SEK