COASTERS, ett par, nysilver, 1900-talets första hälft.

På kulfötter. Snedräfflad dekor. Diameter 11. Höjd 8,5 cm.

Slitage. Märken. Repor.

Tillhör Lars-Yngve Johanssons samling E323.

Klubbat pris
4 023
354
375
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (27 bud)
14 mar 2019 22:07
4 023 SEK
8
14 mar 2019 22:07
3 823 SEK
14 mar 2019 22:07
3 623 SEK
14 mar 2019 22:07
3 423 SEK
11 mar 2019 10:44
3 200 SEK
11 mar 2019 10:44
3 000 SEK
11 mar 2019 10:43
2 700 SEK
11 mar 2019 10:43
2 500 SEK
11 mar 2019 10:43
2 200 SEK
11 mar 2019 10:43
2 000 SEK
11 mar 2019 10:43
1 800 SEK
11 mar 2019 10:43
1 700 SEK
11 mar 2019 10:42
1 600 SEK
11 mar 2019 10:42
1 500 SEK
10 mar 2019 16:53
1 200 SEK
10 mar 2019 16:53
1 100 SEK
10 mar 2019 16:53
930 SEK
10 mar 2019 16:53
880 SEK
10 mar 2019 16:52
800 SEK
10 mar 2019 16:52
750 SEK
6 mar 2019 22:06
603 SEK
6 mar 2019 22:06
553 SEK
5 mar 2019 18:41
540 SEK
5 mar 2019 18:41
490 SEK
5 mar 2019 18:41
453 SEK
5 mar 2019 13:37
350 SEK
3 mar 2019 12:24
300 SEK
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

592. Einar Jolin, "Ryttare på Djurgården".
Utropspris
250 000 - 300 000 SEK
Budhistorik
270 000

ditt bud
260 000

ditt bud
250 000

ditt bud
240 000

ditt bud
230 000

ditt bud
220 000

ditt bud
Aktuellt bud:
270 000 SEK