BUTELJHÅLLARE, 2 stycken, nysilver, bland annat A.G. Dufva, 1900-tal.

En med dekor av bland annat stiliserade bladverk. Höjd 26-30 cm.

Visst slitage. Märken.

Tillhör Lars-Yngve Johanssons samling E323.

Klubbat pris
750
66
69
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (10 bud)
14 mar 2019 22:32
750 SEK
14 mar 2019 22:32
700 SEK
14 mar 2019 22:32
650 SEK
14 mar 2019 22:31
600 SEK
14 mar 2019 22:31
550 SEK
14 mar 2019 22:12
500 SEK
14 mar 2019 7:16
450 SEK
14 mar 2019 7:16
400 SEK
11 mar 2019 22:25
350 SEK
8 mar 2019 10:55
300 SEK