STAR WARS, Lando Calrissian, Han Solo (Hoth Battle Gear) & FX-7 (Medical Droid), ESB & ROTJ, AFA, Kenner 1980-1983

Lando Calrissian ESB 31 back-b AFA 85 NM+.
Han Solo (Hoth Battle Gear) ROTJ 77 back-a, AFA 75 Ex+/NM
FX-7 (Medical Droid) ESB 31 back-a AFA 80 NM.
Förseglade i akryllådor.

Obetydligt ytslitage. Landos låda med repor.

Klubbat pris
5 800
515
537
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (15 bud)
3 mar 2019 22:29
5 800 SEK
3 mar 2019 22:28
5 600 SEK
3 mar 2019 22:28
5 500 SEK
3 mar 2019 22:27
5 400 SEK
3 mar 2019 22:26
5 200 SEK
3 mar 2019 22:25
5 000 SEK
3 mar 2019 22:25
5 000 SEK
3 mar 2019 22:15
4 700 SEK
3 mar 2019 22:10
4 500 SEK
3 mar 2019 22:10
4 400 SEK
3 mar 2019 22:10
4 200 SEK
3 mar 2019 22:10
4 000 SEK
3 mar 2019 9:47
3 200 SEK
28 feb 2019 14:00
3 000 SEK
21 feb 2019 15:50
2 000 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79