STAR WARS, Artoo-Detoo (R2-D2) ROTJ 65 back-b AFA 75 EX+/NM, See-Threepio(C3PO) POTF & Land Speeder, Kenner 1977-1984

Artoo-Detoo (R2-D2) & See-Threepio(C3PO) oöppnade originalförpackningar i akryllådor.
Land Speeder i originalförpackning.

Ställvis slitage. Skador. Märken.

Klubbat pris
3 850
340
355
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
3 mar 2019 21:35
3 850 SEK
3 mar 2019 21:35
3 650 SEK
3 mar 2019 20:52
3 450 SEK
3 mar 2019 20:52
3 250 SEK
27 feb 2019 19:50
2 800 SEK
27 feb 2019 19:50
2 600 SEK
27 feb 2019 19:50
2 400 SEK
27 feb 2019 19:50
2 200 SEK
22 feb 2019 13:53
2 000 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79