RING, med prinsesslipad diamant 1,50 ct, certifikat IGI

Diamant 1,50 ct, G/VS2 enligt certifkat IGI Antwerp. Nr 286717855. Laserinskription. Krans med briljanter. 18K guld, stämplad 750. Ringstorlek 17. Vikt 4,1 gram.

Obetydligt ytslitage.

Klubbat pris
66 000
5 856
6 174
Utropspris
110 000 SEK
Budhistorik (12 bud)
10
21 sep 2019 21:01
66 000 SEK
9
21 sep 2019 20:46
64 000 SEK
8
21 sep 2019 8:25
62 000 SEK
16 sep 2019 12:52
60 000 SEK
15 sep 2019 18:32
52 000 SEK
15 sep 2019 18:06
50 000 SEK
14 sep 2019 21:32
47 000 SEK
14 sep 2019 20:38
45 000 SEK
13 sep 2019 6:22
42 000 SEK
12 sep 2019 18:16
40 000 SEK
12 sep 2019 1:20
26 000 SEK
11 sep 2019 20:32
25 000 SEK
Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Specialist Smycken
+46 (0)767 81 06 06