1151878
RING, med prinsesslipad diamant 1,50 ct, certifikat IGI
Ring, med prinsesslipad diamant 1,50 ct, certifikat igi

Diamant 1,50 ct, G/VS2 enligt certifkat IGI Antwerp. Nr 286717855. Laserinskription. Krans med briljanter. 18K guld, stämplad 750. Ringstorlek 17. Vikt 4,1 gram.

Obetydligt ytslitage.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V45
Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Gemmolog, värderare
+46 (0)767 81 06 06

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

21 timmar 49 minuter
60 000
5 610
6 203
Utropspris
110 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 62 000 SEK. Läs mer.
Budhistorik (9 bud)
16 sep 12:52
60 000 SEK
15 sep 18:32
52 000 SEK
15 sep 18:06
50 000 SEK
14 sep 21:32
47 000 SEK
14 sep 20:38
45 000 SEK