Oscar Björck

(Sverige, 1860-1929)
Oscar Björck
(Sverige, 1860-1929)

OSCAR BJÖRCK, olja på duk-pannå, signerad Oscar Björck.

Sommarlandskap. 24,5 x 31 cm.

Proveniens

Privat samling.

Klubbat pris
1 900
168
175
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
20 sep 2019 5:46
1 900 SEK
20 sep 2019 5:46
1 800 SEK
11 sep 2019 22:05
1 500 SEK
11 sep 2019 18:13
300 SEK