BORD, svensk rokoko, 1700-talets andra hälft.

Furu. I sargen låda. Längd 109, bredd 55, höjd 76,5 cm.

Senare låda och handtag, mastunget, fläckar, slitage, repor.

Klubbat pris
5 250
463
483
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (11 bud)
21 sep 2019 21:06
5 250 SEK
21 sep 2019 21:05
5 050 SEK
21 sep 2019 21:05
5 001 SEK
21 sep 2019 20:37
4 700 SEK
21 sep 2019 20:37
4 500 SEK
20 sep 2019 13:15
3 000 SEK
20 sep 2019 8:16
2 200 SEK
19 sep 2019 20:13
2 000 SEK
18 sep 2019 13:32
1 600 SEK
13 sep 2019 2:00
1 500 SEK
12 sep 2019 9:55
1 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

291A. Håkan Rehnberg, Utan titel.
Utropspris
80 000 - 100 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
Fair warning
Fair warning
Fair warning
75 000

ditt bud
Aktuellt bud:
75 000 SEK