1175163
VINGLAS/CHAMPAGNEGLAS, 12 st, "Odelberg Junior", Kosta, 1900-talets andra hälft.
Vinglas/champagneglas, 12 st, "odelberg junior", kosta, 1900-talets andra hälft.

Slipad, blästrad samt förgylld dekor. Kvadratisk fot.
12 rödvinsglas, 12 cm

Obetydligt ytslitage.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Slutpris
6 000
563
623
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (13 bud)
22 sep 14:08
6 000 SEK
22 sep 8:14
5 800 SEK
22 sep 8:13
5 600 SEK
22 sep 8:13
5 500 SEK
22 sep 8:13
5 300 SEK