TABURETT, gustaviansk, 1700-talets slut.

Vitmålad och bronserad. Stoppad sits. Sitthöjd cm.

Lagningar, förstärkningar. Slitage, färgbortfall.

Klubbat pris
3 011
266
277
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (10 bud)
22 sep 2019 18:57
3 011 SEK
22 sep 2019 18:57
2 811 SEK
20 sep 2019 17:15
2 611 SEK
20 sep 2019 17:15
2 411 SEK
20 sep 2019 17:14
2 210 SEK
20 sep 2019 17:14
2 010 SEK
19 sep 2019 22:57
1 900 SEK
19 sep 2019 18:11
1 800 SEK
19 sep 2019 12:08
600 SEK
15 sep 2019 22:39
500 SEK