Tallrikar, 6 st (3+3), silver, Köpenhamn 1740-tal och Berlin 1700-tal. Rokoko.

Profilerad bandkant. Diameter 25,5 cm, total vikt 3.874.

Slitage, ställvis hårt.

Klubbat pris
17 250
1 637
1 873
Utropspris
12 000 SEK
Budhistorik (19 bud)
14 apr 2019 17:14
17 250 SEK
14 apr 2019 17:14
16 750 SEK
14 apr 2019 17:13
16 250 SEK
14 apr 2019 17:13
15 750 SEK
14 apr 2019 11:00
15 200 SEK
14 apr 2019 11:00
14 700 SEK
14 apr 2019 8:40
14 200 SEK
13 apr 2019 19:51
13 700 SEK
13 apr 2019 19:51
13 200 SEK
13 apr 2019 19:51
13 105 SEK
13 apr 2019 16:06
12 600 SEK
13 apr 2019 10:53
12 500 SEK
7 apr 2019 18:10
12 050 SEK
7 apr 2019 18:10
11 550 SEK
6 apr 2019 0:43
10 600 SEK
6 apr 2019 0:43
10 100 SEK
5 apr 2019 23:45
10 000 SEK
5 apr 2019 23:39
5 000 SEK
5 apr 2019 19:33
300 SEK