STOLAR, 6 st, Danmark, 1960-tal.

Stomme av teak. Sits och ryggbricka med svart galonklädsel. Stämplade Made in Denmark. Höjd 80, sitthöjd 44 cm.

Smärre slitage. Märken. Skador på klädselns hörn.

Klubbat pris
4 200
371
387
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
13 apr 2019 9:37
4 200 SEK
13 apr 2019 9:37
4 000 SEK
11 apr 2019 12:39
3 200 SEK
10 apr 2019 19:33
3 000 SEK
10 apr 2019 19:33
2 800 SEK
10 apr 2019 19:33
2 600 SEK
10 apr 2019 19:33
2 400 SEK
10 apr 2019 12:30
2 200 SEK
8 apr 2019 19:50
2 000 SEK
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14