Madeleine Pyk – en samling F769

KANDELABRAR ett par silver svenska importstämplar, 1900-tal

För tre ljus vardera, oktogonal välvde fot, höjd ca 18 cm

Åldersrelaterat slitage. Anlupen. Fylld fot. Repor.

Klubbat pris
2 000
190
217
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (1 bud)
27 mar 2019 21:14
2 000 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13