GLASSKÖLJARE, 2 st, försilvrad mässing, 1900-talets början.

Längd 28 cm exkl hänklar.

Slitage.

Klubbat pris
2 000
177
184
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
19 apr 2019 17:09
2 000 SEK
19 apr 2019 16:28
1 500 SEK
19 apr 2019 16:27
1 300 SEK
19 apr 2019 15:33
1 000 SEK
18 apr 2019 11:12
550 SEK
11 apr 2019 19:24
300 SEK
Nan Munsterhielm-Jarjis
Nan Munsterhielm-Jarjis
Specialist silver och design
+358 (0)50 340 5492

 Dölj
 Visa mer

Important Timepieces 655

78. Rolex, Datejust, "Roulette Date", "Radium Dial", ca 1957.
Utropspris
25 000 - 35 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK