STOLAR, 8 stycken, snarlika, Leksandsmodell, 1800-tal.

Betsade, fast stoppad sits. Sitthöjd ca 47-51, höjd ca 84-91 cm vardera.

Renoverade, avlägsnad målning. Ställvis med kompletteringar, lagningar och förstärkningar. Smärre skador, något instabila.

Inga bud
0
0
0
Utropspris
6 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (0 bud)