BESTICK, 66 delar, silver, "Haga", 1940-tal.

4 matgafflar (21)
7 matskedar (21)
12 bordsgafflar (18)
12 bordsknivar, stålblad (21)
18 bordsskedar (18)
7 smörgåsgafflar (15)
6 smörgåsknivar, stålblad (18)
Vikt ca 2490 g.

Åldersrelaterat bruksslitage.

Klubbat pris
6 400
565
589
Utropspris
8 000 SEK
Budhistorik (10 bud)
25 apr 2019 17:42
6 400 SEK
8
25 apr 2019 17:41
6 200 SEK
25 apr 2019 17:41
6 100 SEK
25 apr 2019 17:34
6 000 SEK
25 apr 2019 0:39
5 400 SEK
22 apr 2019 23:34
2 400 SEK
22 apr 2019 18:44
2 200 SEK
22 apr 2019 17:04
2 000 SEK
22 apr 2019 15:51
1 000 SEK
22 apr 2019 0:23
300 SEK