STOLAR, 4 stycken, 1800-tal, troligen Wien.

Fanerade samt delvis massiv mahogny. Lösa stoppade sitsar. Sitthöjd ca 46, höjd ca 88 cm vardera.

Slitage. Smärre skador och lagningar.

Klubbat pris
5 000
439
466
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
28 mar 2019 19:56
5 000 SEK
28 mar 2019 19:56
4 800 SEK
28 mar 2019 7:52
4 700 SEK
22 mar 2019 0:53
4 500 SEK
21 mar 2019 20:49
2 400 SEK
21 mar 2019 20:23
2 200 SEK
21 mar 2019 15:04
2 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

799. Enrico Baj, "Petit Avertissement".
Utropspris
60 000 - 80 000 SEK
Budhistorik
Budgivningen avslutad
Fair warning
75 000

ditt bud
70 000

ditt bud
Fair warning
65 000

ditt bud
60 000

ditt bud
Aktuellt bud:
75 000 SEK