SALTKAR, med skedar, silver och grönt glas, CG. Hallberg, 1898

Genombruten spjäldekor på tre klotfötter. Löstagbar insats i gröntonat glas. En sked med förgyllning. Diameter ca 4 cm.

Smärre slitage.

Klubbat pris
2 000
194
222
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (1 bud)
30 mar 2019 17:52
2 000 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13