LJUSSTAKAR, ett par, silver, Stockholm, 1817.

Höjd 27 cm. Total silvervikt 569 g.

Otydliga mästarstämplar. Ljusmanschetter något buckliga. Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
4 700
410
429
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (15 bud)
9
28 mar 2019 15:58
4 700 SEK
28 mar 2019 8:00
4 500 SEK
8
28 mar 2019 8:00
4 444 SEK
8
28 mar 2019 0:13
4 202 SEK
27 mar 2019 20:48
4 010 SEK
23 mar 2019 10:45
3 800 SEK
23 mar 2019 10:45
3 600 SEK
22 mar 2019 22:47
3 201 SEK
22 mar 2019 22:47
3 001 SEK
22 mar 2019 16:11
2 800 SEK
22 mar 2019 8:19
2 600 SEK
21 mar 2019 22:38
2 400 SEK
21 mar 2019 22:38
2 250 SEK
21 mar 2019 21:32
2 200 SEK
21 mar 2019 19:39
2 000 SEK