MATBORD, 1900-talets början

MATBORD, 1900-talets början

Rund skiva av stavlagd furu samt masurbjörk. Ben av bok. På hjultrissor. 2 iläggsskivor à 22 cm vardera. Diameter 110 cm, höjd 72 cm.

Slitage. Märken. Repor.

Klubbat pris
3 100
300
344
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
28 mar 2019 16:47
3 100 SEK
28 mar 2019 16:47
3 000 SEK
27 mar 2019 18:36
2 200 SEK
26 mar 2019 14:44
2 000 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13