Vivianna Torun Bülow-Hübe

(Sverige, 1927-2004)
Vivianna Torun Bülow-Hübe
(Sverige, 1927-2004)

VIVIANNA TORUN BÜLOW-HÜBE, ljusstakar, tre stycken, mässing. Dansk International Designs.

I form av kupor. Ljusmått ca 2,5 cm. Diameter 12,4 cm. Etikettmärkta.

Repor. Insidan med missfärgning. Slitage.

Klubbat pris
2 200
194
203
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (2 bud)
26 mar 2019 14:02
2 200 SEK
23 mar 2019 21:24
2 000 SEK