1146311
BESTICK, 77 delar, silver, "Vasa", GAB, Stockholm 1930-tal.

9 matgafflar (22)
12 matskedar (21)
6 bordsgafflar (20)
6 bordsknivar, stålblad, (21)
17 bordsskedar (18)
3 smörgåsgafflar (15)
6 smörgåsknivar, stålblad (17)
1 syltsked (15)
Vikt ca 2600 g.

Åldersrelaterat bruksslitage.

Anna Heathcote-Ball
Anna Heathcote-Ball
+46 (0)760 52 23 55

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
8 001
745
833
Utropspris
8 000 SEK
Budhistorik (13 bud)
23 apr 21:07
8 001 SEK
23 apr 15:55
7 801 SEK
23 apr 15:55
7 755 SEK
23 apr 15:55
7 601 SEK
23 apr 15:55
7 401 SEK