BESTICK, 77 delar, silver, "Vasa", GAB, Stockholm 1930-tal.

9 matgafflar (22)
12 matskedar (21)
6 bordsgafflar (20)
6 bordsknivar, stålblad, (21)
17 bordsskedar (18)
3 smörgåsgafflar (15)
6 smörgåsknivar, stålblad (17)
1 syltsked (15)
Vikt ca 2600 g.

Åldersrelaterat bruksslitage.

Klubbat pris
8 001
706
737
Utropspris
8 000 SEK
Budhistorik (13 bud)
23 apr 2019 21:07
8 001 SEK
23 apr 2019 15:55
7 801 SEK
23 apr 2019 15:55
7 755 SEK
23 apr 2019 15:55
7 601 SEK
23 apr 2019 15:55
7 401 SEK
23 apr 2019 15:55
7 201 SEK
23 apr 2019 15:55
7 001 SEK
23 apr 2019 15:54
6 801 SEK
23 apr 2019 15:54
6 601 SEK
23 apr 2019 13:47
6 401 SEK
23 apr 2019 13:47
6 201 SEK
23 apr 2019 13:46
6 000 SEK
22 apr 2019 13:10
4 444 SEK
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

408. David Hockney, "Flowers for a Wedding".
Utropspris
2 500 000 - 3 500 000 SEK
Budhistorik
2 050 000

ditt bud
Aktuellt bud:
2 050 000 SEK