Madeleine Pyk – en samling F769

SKEDAR, 2 st, silver, niello. Moskva, sent 1800-tal.

Längd 16,5: kontrollmästare Anatoly Apollonovich Artsybashev 1891, mästarstämpel BA

Längd 18 cm: kontrollmästare Viktor Savinsky.

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
250
2 635
286
Utropspris
400 EUR
Budhistorik (3 bud)
25 apr 2019 23:38
250 EUR
23 apr 2019 19:30
110 EUR
20 apr 2019 8:22
50 EUR