TEKANNA, silver, Holland, 1700-talets slut

Med handtag och lockknopp av trä. Höjd 14 cm. Vikt 623 gram

Åldersrelaterat slitage. Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
5 900
521
543
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (22 bud)
8 apr 2019 20:30
5 900 SEK
8 apr 2019 20:30
5 700 SEK
8 apr 2019 20:29
5 500 SEK
8 apr 2019 20:29
5 300 SEK
8 apr 2019 20:29
5 100 SEK
8 apr 2019 20:29
4 900 SEK
8 apr 2019 20:28
4 700 SEK
8 apr 2019 20:28
4 500 SEK
8 apr 2019 20:15
4 300 SEK
7 apr 2019 14:41
4 100 SEK
7 apr 2019 12:56
3 900 SEK
3 apr 2019 9:20
3 700 SEK
3 apr 2019 9:19
3 500 SEK
3 apr 2019 9:19
3 400 SEK
3 apr 2019 9:19
3 200 SEK
3 apr 2019 9:19
3 000 SEK
2 apr 2019 20:57
2 800 SEK
2 apr 2019 17:39
2 600 SEK
2 apr 2019 17:39
2 500 SEK
2 apr 2019 17:35
2 400 SEK
2 apr 2019 9:27
2 200 SEK
1 apr 2019 21:36
2 000 SEK
Claes Andersson
Claes Andersson
+46 (0) 704 248 703