SKÅL PÅ FOT, silver, 1900-talets första hälft, med svenska importstämplar

Diameter 25, höjd 22 cm. Vikt 722 gram

Klubbat pris
2 500
237
271
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
25 apr 2019 15:44
2 500 SEK
25 apr 2019 15:44
2 404 SEK
25 apr 2019 0:41
2 255 SEK
25 apr 2019 0:41
2 055 SEK
24 apr 2019 20:38
2 000 SEK
22 apr 2019 14:49
1 855 SEK
22 apr 2019 13:27
1 555 SEK
18 apr 2019 15:14
1 000 SEK
Claes Andersson
Claes Andersson
+46 (0) 704 248 703