MATBORD, 1800-talets mitt.

MATBORD, 1800-talets mitt.

Målat. Svarvade ben. PÅ hjultrissor. Diameter 133, höjd 79 cm. Fem iläggsskivor à 59 cm vardera. Total längd ca 430 cm.

Slitage. Senare målning. Kompletterad med senare iläggsskivor.

Klubbat pris
45 000
3 972
4 144
Utropspris
25 000 SEK
Budhistorik (34 bud)
5 apr 2019 19:23
45 000 SEK
5 apr 2019 19:23
44 000 SEK
5 apr 2019 19:23
42 000 SEK
5 apr 2019 19:23
40 000 SEK
5 apr 2019 19:22
39 000 SEK
5 apr 2019 19:22
38 000 SEK
5 apr 2019 19:19
37 000 SEK
5 apr 2019 19:17
36 000 SEK
5 apr 2019 19:08
35 000 SEK
5 apr 2019 19:02
34 000 SEK
5 apr 2019 19:01
33 000 SEK
5 apr 2019 19:01
32 000 SEK
5 apr 2019 19:00
31 000 SEK
5 apr 2019 19:00
30 000 SEK
5 apr 2019 19:00
29 000 SEK
5 apr 2019 19:00
28 000 SEK
5 apr 2019 18:59
27 000 SEK
5 apr 2019 8:10
26 000 SEK
5 apr 2019 0:07
25 000 SEK
5 apr 2019 0:07
25 000 SEK
4 apr 2019 23:02
24 000 SEK
4 apr 2019 20:59
23 000 SEK
4 apr 2019 10:58
22 000 SEK
3 apr 2019 21:48
21 000 SEK
3 apr 2019 21:47
20 000 SEK
3 apr 2019 21:47
19 500 SEK
3 apr 2019 21:22
19 000 SEK
2 apr 2019 20:09
15 500 SEK
1 apr 2019 13:24
15 000 SEK
31 mar 2019 22:46
10 500 SEK
31 mar 2019 15:50
10 000 SEK
30 mar 2019 13:46
3 000 SEK
29 mar 2019 16:26
2 400 SEK
28 mar 2019 23:03
2 000 SEK