1147653
SLAGBORD, 1800-talets mitt.

Målat. Dubbelgrindar. Längd ca 170, bredd 104, höjd 76 cm.

Slitage. Senare målning. Torrsprickor.

Anna Heathcote-Ball
Anna Heathcote-Ball
+46 (0)760 52 23 55

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
4 000
376
424
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
5 apr 18:12
4 000 SEK
5 apr 18:12
3 800 SEK
5 apr 18:11
3 600 SEK
5 apr 18:11
3 400 SEK
5 apr 18:07
3 200 SEK