1147653

SLAGBORD, 1800-talets mitt.

Målat. Dubbelgrindar. Längd ca 170, bredd 104, höjd 76 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Senare målning. Torrsprickor.

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Anna Heathcote-Ball

    Anna Heathcote-Ball

    anna.heathcoteball@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 4 000 SEK

    Slutpris

    4 000
    382 EUR
    431 USD

    Budhistorik (8 bud)
    25 apr 18:124000SEK
    35 apr 18:123800SEK
    25 apr 18:113600SEK
    Acceptpris på 3 000 SEK uppnåddes