SLAGBORD, 1800-talets mitt.

SLAGBORD, 1800-talets mitt.

Målat. Dubbelgrindar. Längd ca 170, bredd 104, höjd 76 cm.

Slitage. Senare målning. Torrsprickor.

Klubbat pris
4 000
388
443
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
5 apr 2019 18:12
4 000 SEK
5 apr 2019 18:12
3 800 SEK
5 apr 2019 18:11
3 600 SEK
5 apr 2019 18:11
3 400 SEK
5 apr 2019 18:07
3 200 SEK
5 apr 2019 18:07
3 000 SEK
5 apr 2019 18:05
2 200 SEK
28 mar 2019 19:51
2 000 SEK