Madeleine Pyk – en samling F769

SUPSKED, silver, Norge, 1600-tal.

Ostämplad. Skaft med dekor av solros, baksida med initialer K.C. Längd 17,5 cm. Vikt 30 gram.

Smärre slitage.

Klubbat pris
3 000
285
327
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (2 bud)
3 apr 2019 13:12
3 000 SEK
30 mar 2019 21:00
2 000 SEK
Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02