BERNDT FRIBERG, vas, stengods, Gustavsbergs studio.

Signerad samt studiohanden och F (1964). Grönbrun glasyr. Höjd 25 cm.

Smärre slitage.

Klubbat pris
5 906
524
547
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (21 bud)
5 apr 2019 17:00
5 906 SEK
5 apr 2019 17:00
5 709 SEK
5 apr 2019 16:59
5 706 SEK
5 apr 2019 16:56
5 506 SEK
5 apr 2019 16:56
5 309 SEK
5 apr 2019 16:53
5 304 SEK
5 apr 2019 16:53
5 104 SEK
5 apr 2019 16:50
5 103 SEK
5 apr 2019 16:50
4 903 SEK
5 apr 2019 16:50
4 902 SEK
5 apr 2019 16:50
4 702 SEK
5 apr 2019 16:48
4 700 SEK
5 apr 2019 16:48
4 500 SEK
5 apr 2019 16:48
4 402 SEK
5 apr 2019 16:47
4 202 SEK
5 apr 2019 16:47
4 002 SEK
4 apr 2019 9:34
3 800 SEK
1 apr 2019 13:18
3 600 SEK
1 apr 2019 12:46
3 400 SEK
1 apr 2019 12:39
3 200 SEK
29 mar 2019 10:59
3 000 SEK
Jan Ahlklo
Jan Ahlklo
Värderingsman
+46 (0)767 66 16 46