MATGRUPP, 13 delar, rokokostil, 1900-talets första hälft.

Målad och bronserad. Skuren dekor. Bord med tre iläggsskivor à 64,5 cm vardera. Bordets längd 150, bredd 115, höjd 77 cm. Stolar med genombruten rygg, lös stoppad sits. Sitthöjd ca 47 cm.

Slitage. Repor. Märken. Färgbortfall.

Klubbat pris
12 000
1 046
1 095
Utropspris
15 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
25 apr 2019 11:16
12 000 SEK
24 apr 2019 8:17
11 000 SEK
23 apr 2019 12:16
10 500 SEK
23 apr 2019 12:15
10 000 SEK
20 apr 2019 22:12
9 000 SEK
20 apr 2019 21:17
1 000 SEK