Royal Copenhagen

(Danmark)
Royal Copenhagen
(Danmark)

SERVISDELAR, 11 delar, porslin, musselmalet, Royal Copenhagen.

1 skål på fot (1020)
1 skål med fat (1601 och 1602)
1 skål (1074)
4 askkoppar (504 och 1004)
1 sockerskål (1113)
2 skålar (1115)

Normalt bruksslitage. En skål med litet nagg.

Formgivare

Klubbat pris
16 500
1 464
1 528
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (43 bud)
10
20 apr 2019 18:32
16 500 SEK
12
20 apr 2019 18:32
16 000 SEK
10
20 apr 2019 18:32
15 500 SEK
12
20 apr 2019 18:32
15 000 SEK
10
20 apr 2019 18:32
14 500 SEK
12
20 apr 2019 18:32
14 000 SEK
10
20 apr 2019 18:32
13 000 SEK
12
20 apr 2019 18:32
12 500 SEK
10
20 apr 2019 18:32
11 500 SEK
12
20 apr 2019 18:32
11 000 SEK
10
20 apr 2019 18:32
10 500 SEK
12
20 apr 2019 18:32
10 000 SEK
10
20 apr 2019 17:13
9 400 SEK
8
20 apr 2019 17:13
9 200 SEK
10
20 apr 2019 17:11
9 000 SEK
8
20 apr 2019 17:11
8 800 SEK
10
20 apr 2019 17:11
8 600 SEK
8
20 apr 2019 17:11
8 400 SEK
10
20 apr 2019 17:11
8 200 SEK
8
20 apr 2019 17:11
8 000 SEK
10
20 apr 2019 17:11
7 800 SEK
8
20 apr 2019 17:11
7 600 SEK
10
20 apr 2019 16:29
7 100 SEK
11
20 apr 2019 16:29
6 900 SEK
10
20 apr 2019 16:29
6 700 SEK
11
20 apr 2019 16:29
6 500 SEK
10
20 apr 2019 16:28
6 000 SEK
11
20 apr 2019 16:28
5 800 SEK
10
20 apr 2019 11:36
4 200 SEK
20 apr 2019 11:36
4 000 SEK
19 apr 2019 15:04
3 900 SEK
9
19 apr 2019 12:31
3 700 SEK
8
17 apr 2019 17:39
3 500 SEK
17 apr 2019 17:39
3 400 SEK
8
17 apr 2019 17:30
3 200 SEK
17 apr 2019 8:46
3 000 SEK
15 apr 2019 22:50
2 800 SEK
15 apr 2019 22:43
2 600 SEK
14 apr 2019 21:45
2 400 SEK
14 apr 2019 21:45
2 200 SEK
14 apr 2019 16:58
2 000 SEK
14 apr 2019 11:21
1 600 SEK
13 apr 2019 16:25
1 250 SEK