BORDSDEKORATION/LUKTDOSA, silver möjligen Italien1900-tal

Ledad kropp, öppningsbart huvud, längd ca 31 cm, vikt ca 307 gram

otydliga stämplar. Åldersrelaterat slitage. Repor. En led något skadad (går att fästa). Front svåröppnad

Klubbat pris
3 601
318
332
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (13 bud)
16 apr 2019 21:03
3 601 SEK
16 apr 2019 21:03
3 401 SEK
16 apr 2019 20:02
3 221 SEK
15 apr 2019 22:12
3 021 SEK
15 apr 2019 22:12
3 000 SEK
15 apr 2019 10:08
2 800 SEK
15 apr 2019 10:08
2 600 SEK
14 apr 2019 13:41
2 400 SEK
14 apr 2019 13:41
2 200 SEK
14 apr 2019 10:29
2 000 SEK
13 apr 2019 7:19
1 300 SEK
12 apr 2019 19:39
1 200 SEK
11 apr 2019 17:51
1 000 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13