Atelier Borgila

(Sverige)
Atelier Borgila
(Sverige)

ATELIER BORGILA, bägare, sterlingsilver, Stockholm, 1949.

Invändigt förgylld. Vridna knäckar med axdekor. Höjd 13,5 cm. Vikt 385 gram.

Gott skick med obetydligt slitage.

Klubbat pris
3 200
280
292
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (1 bud)
9 apr 2019 5:59
3 200 SEK
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14