Arne Bang

(Danmark, 1901-1983)
Arne Bang
(Danmark, 1901-1983)

ARNE BANG, skål, stengods, signerad.

Glaserad. Diameter ca 15,5, höjd ca 7,5 cm.

Smärre slitage.

Klubbat pris
3 000
265
276
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
15 apr 2019 17:54
3 000 SEK
15 apr 2019 17:54
3 000 SEK
15 apr 2019 16:44
2 200 SEK
15 apr 2019 13:46
2 000 SEK
14 apr 2019 13:48
1 700 SEK
9 apr 2019 19:09
1 500 SEK
9 apr 2019 17:57
550 SEK
9 apr 2019 8:52
500 SEK
8 apr 2019 19:48
300 SEK