KONRAD WOLFF, ljusstakar 1 par, silver- Helsingfors 1930

För två ljus var. Höjd 25,5 cm. Vikt 688 g.

Bucklor. Fyllda fötter. Bristningar. Tennlödning, åldersrelaterat slitage. Senare gravyr.

Klubbat pris
220
2 523
230
Utropspris
400 EUR
Budhistorik (2 bud)
18 apr 2019 21:49
220 EUR
14 apr 2019 19:40
200 EUR