Arne Jones E1299

LJUSSTAKAR ett par silver omkring 1800 möjligen Portugal

Höjd ca 23 cm, vikt ca 734 gram, med gravyr, lös manschett.

Åldersrelaterat slitage. Anlupen. Repor. Otydlig signatur. Fläckar. En manschett saknas Senare gravyr.

Klubbat pris
3 800
361
413
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
17 apr 2019 13:51
3 800 SEK
17 apr 2019 10:05
3 600 SEK
17 apr 2019 10:05
3 500 SEK
17 apr 2019 6:38
3 400 SEK
14 apr 2019 8:51
3 200 SEK
13 apr 2019 5:28
3 000 SEK
10 apr 2019 13:46
500 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13