Madeleine Pyk – en samling F769

STOLAR - Thonet-stil, 4 st 1900-talets mitt / senare hälft.

Svarta. Sitthöjd 46 cm.

Smärre slitage.

Klubbat pris
2 200
209
239
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (2 bud)
15 apr 2019 23:32
2 200 SEK
11 apr 2019 13:48
2 000 SEK
Jan Ahlklo
Jan Ahlklo
Värderingsman
+46 (0)767 66 16 46