TREFOTSGRYTOR 2 st. Näfveqvarns bruk, omkring 1800-talets slut.

Gjutjärn. Märkta. Höjd 23,5 respektive 26 cm.

Slitage. Rostangrepp.

Klubbat pris
2 000
194
222
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (3 bud)
12 apr 2019 15:52
2 000 SEK
11 apr 2019 13:38
1 500 SEK
11 apr 2019 8:15
300 SEK