Tiffany & Co

(USA)
Tiffany & Co
(USA)

TIFFANY & CO, bricka, sterlingsilver, märkt Tiffany&Co och numrerat 24071.

På fötter. Diameter 31 cm. Vikt 870 g.

Smärre repor och slitage.

Klubbat pris
7 200
635
663
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (18 bud)
23 apr 2019 12:48
7 200 SEK
23 apr 2019 12:32
7 000 SEK
23 apr 2019 11:57
6 800 SEK
23 apr 2019 11:57
6 600 SEK
23 apr 2019 11:57
6 600 SEK
23 apr 2019 11:26
6 400 SEK
23 apr 2019 11:22
6 200 SEK
23 apr 2019 11:21
6 000 SEK
23 apr 2019 11:21
6 000 SEK
23 apr 2019 11:21
5 800 SEK
23 apr 2019 11:12
5 600 SEK
23 apr 2019 11:11
5 400 SEK
23 apr 2019 11:11
5 400 SEK
23 apr 2019 11:11
5 200 SEK
23 apr 2019 8:17
5 000 SEK
22 apr 2019 20:58
4 599 SEK
21 apr 2019 21:51
3 400 SEK
16 apr 2019 19:56
3 200 SEK