1152319
KRÄFTNÅLAR, 8 st, sterling silver, MIU, 1900-tal.

Längd 14 cm. Vikt 121,8 g.

Smärre slitage.

Nan Jarjis
Nan Jarjis

Slutpris
200
2 148
224
Utropspris
300 EUR
Budhistorik (18 bud)
22 apr 10:26
200 EUR
22 apr 10:26
190 EUR
22 apr 10:26
180 EUR
22 apr 10:26
170 EUR
22 apr 10:26
160 EUR